INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Hledáte zajímavou práci, kde nebudete celý den sedět v kanceláři, ale může občas i cestovat? Orientujete se v oblasti kvality nebo i nákupu a chcete nový pracovní impulz? Pokud se ještě ke všemu domluvíte anglicky, jste to právě VY, koho hledáme! Výrobní společnost mezinárodního významu obsazuje pozici INŽENÝRA DODAVATELSKÉ KVALITY!

Pracovní náplň

  • sledování kvality dodavatelů
  • provádění auditů
  • zpracovávání příslušné administrativy
  • vyhodnocování rizik v oblastech BOZP, PO a ŽP
  • zavádění pokročilého plánování kvality produktů u strategických dodavatelů
  • sledování účinnosti nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • výbornou komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti z výrobní společnosti (kvalita, nákup, automotive …)
  • znalost MS Office
  • výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • výborná káva na pracovišti zdarma!
  • možnost dalšího růstu

  • Místo výkonu práce: Šumpersko