METROLOG Praha-východ

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte různorodou práci, která Vás nebude nudit v oblasti měření a kalibrace? Čtení z technické dokumentace zvládáte levou zadní? Máte vyhlášku 50 §5? Tak hledáme právě Vás! Úspěšná a rostoucí strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: METROLOG Praha-východ

Pracovní náplň

  • provádění kalibrace měřidel ze segmentu elektro
  • vytváření a kontrola kalibračních protokolů
  • udržování a optimalizace měřících systémů pro kalibrace
  • práce v menším týmu s dalšími kolegy
  • spolupráce při auditech

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání (obor elektrotechnický výhodou)
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (čtení technické dokumentace)
  • vyhlášku 50 alespoň §5 podmínkou (§6 výhodou)
  • ideálně praxi v metrologii
  • znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a prémie
  • dotované stravování a příspěvek na penzijní připojištění
  • osobní a profesní růst
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)

  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ