ZKUŠENÝ PROJEKTANT POTRUBÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte zájem pracovat pokaždé na jiném projektu, protože nemáte rádi stereotyp? Jste pečlivý člověk? Tak neváhejte a napište nám!!! Stabilní společnost s dlouholetou tradicí, hledá posilu na pozici: ZKUŠENÝ PROJEKTANT POTRUBÍ (40-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků
  • Komplexní návrhy potrubních systémů
  • Kontrola a koordinace projektové dokumentace
  • Komunikace s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní
  • Zkušenost v projektování potrubí
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost norem potrubí, potrubních dílů a armatur
  • Znalost práce v AutoCAD

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Lokalita: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.