EDI SPECIALISTA PRO PODPORU DODAVATELŮ s AJ a NJ Praha

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se stát součástí nákupního týmu v nadnárodní korporaci a rozjet zde svoji kariéru? Chcete se seznámit s novými trendy v oblasti digitalizace a seznámit se s prostředím EDI (Electronic data interchange)? Mluvíte plynně anglicky a německy? Pak chceme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá do svého nákupního týmu posilu na pozici: EDI SPECIALISTA PRO PODPORU DODAVATELŮ s AJ a NJ Praha (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • support globálních partnerů v přechodu do nové uživatelské platformy
  • vedení a zodpovědnost za e-meetingy s klienty
  • registrace dodavatelů a obchodních partnerů do interní databáze
  • denní komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky
  • podpora komunikace mezi týmem nákupčích a dodavateli v rámci implementačního procesu
  • kontrola procesu elektronické registrace dodavatelů
  • příprava pravidelných analýz a reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost anglického a německého jazyka
  • vynikající komunikační schopnosti, týmovost
  • chuť se učit novým věcem
  • orientaci v MS Office, zejména MS Excel
  • analytické myšlení, smysl pro detail

Co nabízíme?

  • seberealizaci v prosperující nadnárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • denní využití cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • další benefity v oblasti stravování, penzijního připojištění apod.
  • datum nástupu: IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.