PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte SŠ/SOU vzdělání v elektro oboru? Jste ochotný pracovat na 3 směny a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978? Pak zašlete svůj životopis a získejte nové zaměstnání v úspěšné a stabilní společnosti.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů
  • Oprava elektrických přístrojů a zařízení
  • Preventivní údržba
  • Práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb.
  • Zkušenosti na pozici elektrikář
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Náborový příspěvek 10000 Kč
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Dovolenou navíc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.