PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zájem pracovat pokaždé na jiném projektu, protože nemáte rádi stereotyp? Chcete stát u zrodu nové pobočky zavedené české spoelčnosti? Raději pracujete v komornějším prostředí? Tak neváhejte a napište nám!!! Projektová a dodavatelská společnost, nabízející komplexní dodávky investičních celků, hledá posilu na pozici: PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE (40-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování a organizování projektové dokumentace elektro a MaR v CAD
  • Příprava kalkulací, poptávek a nabídek
  • Komunikace se zákazníky během procesu a realizace zakázky
  • Prezentování zákazníkům navrhované řešení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oboru elektrotechnika
  • Min. 3 roky praxe s projekční činností v oboru MaR
  • Znalost práce s AutoCAD 2D (3D výhodou)
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • Elektro vyhl. 50/1978 Sb

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Pohodu na pracovišti

  • Lokalita: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.