OPERÁTOR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro úspěšnou firmu v Brně? Láká Vás dostat bonus za pravidelnou docházku a za Vaše výsledky? Pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Obsluha částečně automatizovaného stroje
  • Nastavování rozměrů ve stroji
  • Zapisování dat do PC

Co požadujeme?

  • Praxi ve výrobě
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu bez víkendů
  • Základní znalost na PC

Co nabízíme?

  • Velmi přátelský kolektiv
  • Smlouvu na DOBU NEURČITOU
  • Kvartální bonus za docházku až 7.000 Kč
  • Bonusy za výsledky až 9.500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Příspěvek na životní a úrazové pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kvartální příspěvky na prací a čistící prostředky
  • a mnoho dalších

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.