ELEKTRO PROJEKTANT

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Pro nově vzniklou pobočku v Ústí nad Labem hledáme silnou osobnost na pozici ELEKTRO PROJEKTANTA. Máte zkušenosti na obdobné pozici a vyznáte se v motorických a stavebních elektroinstalacích? Máte zájem podílet se na novém projektu? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace
  • Podílení se na realizaci díla podle dokumentace a zakreslení skutečného stavu
  • Výkaz rozpočtů
  • Zpracování výkazů výměr

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektra
  • Minimálně 3 roky praxe v elektroinstalacích
  • Znalost programů AutoCAD
  • Podmínkou je vyhláška č.50/1978 Sb. §8 pro silnoproud

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost využít podnikovou chatu
  • teambuildingy, vánoční večírek

  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.