PROCESNÍ INŽENÝR VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (45 - 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Rádi byste uplatnili své zkušenosti z výroby vstřikovacích forem či technologie vstřikování plastů? Jste organizační typ a baví Vás komunikace a práce v týmu? Chtěl byste pracovat pro mezinárodní společnost a využít tak svou angličtinu nebo němčinu? Od vysněné práce Vás dělí již jen jeden krok - poslat mi svůj životopis. Špička ve vývoji a výrobě pro automobilový průmysl hledá do svého oddělení technologie a průmyslového inženýrství nového kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (45 - 55.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Analýza proveditelnosti výroby navržených řešení
  • Komunikační a koordinančí činnost napříč odděleními (vývoj, nástrojárna, externí nástrojárny, výroba)
  • Spolupráce s vývojovými konstruktéry a koordinátory extérních nástrojáren
  • Tvorba studií proveditelnosti a provádění technických a ekonomických zhodnocení navržených technologií a konstrukce
  • Spolupráce na kalkulacích nových obchodů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, nejlépe technologie zpracování plastů
  • Prokazatelnou zkušenost v odvětví
  • Angličtina nebo němčina na komunikační úrovni
  • Dobrá znalost MS Office
  • Výborné komunikační, organizační, plánovací a prezentační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí a přátelský
    kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na dopravu, stravování, penzijní a životní pojištění, možnost ubytování
  • Odborná školení a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj