MZDOVÁ ÚČETNÍ

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Baví vás práce s čísly a chcete uplatnit své zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví? Orientujete se v zákoníku práce? Pak je tato příležitost pro vás to pravé! Nadnárodní společnost hledá MZDOVOU ÚČETNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Měsíční zpracování mezd
  • Správa agendy daní a odvodů pojistného, exekucí
  • Roční zúčtování
  • Vystavování potvrzení pro zaměstnance
  • Komunikace se zaměstnanci společnosti, kontrolními orgány
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxi alespoň 3 roky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenost v oblasti mzdového účetnictví, odvodů pojistného a daní
  • Orientaci v pracovněprávních a mzdových předpisech
  • Schopnost zorganizovat si práci
  • Samostatnost
  • Německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • Docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Další nadstandardní placené volno při narození dítěte a vlastní svatbě
  • Akce pro zaměstnance
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě