BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - ZAHRANIČNÍ TRHY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte tah na branku a praxi s exportem min. 3 roky? Německý jazyk máte na výborné úrovni a chcete jej denně využívat v zaměstnání? Vítáte časté cestování do zahraničí? Pokud je Vaše odpověď ANO, zašlete svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost hledá novou krev do svého týmu a to na pozici: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER - ZAHRANIČNÍ TRHY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřené regiony - Německa, Rakouska a Švýcarska
  • velmi časté vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích
  • rozšíření obchodů u stávajících zákazníků
  • analýza trhu a konkurence na něm
  • častá práce v terénu v zahraničí
  • realizace zakázek od A do Z
  • tvorba cenových nabídek pro zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxi s exportem na zahraniční trhy nutností
  • středně pokročilou znalost německého jazyka podmínkou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti na trhu
  • 25 dní dovolené
  • prémie z realizovaných zakázek
  • firemní automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování
  • notebook, mobil
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Brno - venkov