SALES MANAGER - EXPORTNÍ TRHY

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste obchodník tělem i duší? Ovládáte německý jazyk na perfektní úrovni? Disponujete praxí min. 2 roky v mezinárodním obchodě? Preferujete flexibilní pracovní dobu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost rozšiřuje tým a hledá novou posilu na pracovní pozici: SALES MANAGER - EXPORTNÍ TRHY (až 45000 Kč + prémie)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za německy mluvící země
  • časté akvizice nových zákazníků
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti na něm
  • tvorba cenových nabídek
  • časté služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • 5 let zkušeností se zahraničním obchodem
  • pokročilou znalost německého jazyka - denní komunikace
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • ochotu cestovat, řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderních prostorech společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • variabilní složku mzdy v podobě motivujících odměn
  • služební automobil pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Kuřim