IT KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste komunikativní, máte analytické myšlení a baví vás převádět „IT svět“ do běžně srozumitelné komunikace? Máte zkušenosti z implementace ERP systémů? Bavila by Vás implementace HR aplikací, především modulu personalistiky? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnosti, která ve světě IT drží jednu z předních příček rozšiřuje svůj tým o pozici: IT KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • analýza a realizace klientských požadavků
  • prezentace produktu a účast na pre-sales aktivitách
  • spolupráce při stanovování rozpočtu projektu
  • poradenství a konzultace k produktu u zákazníků
  • školení zákazníků v užívání produktu
  • implementace změnových požadavků
  • spolupráce s ostatními členy implementačního týmu
  • sledování trendů v oboru

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo obchodní zaměření)
  • pokročilou úroveň AJ
  • znalost v oblasti CRM/ERP
  • praxi v pracovně-právní oblasti nebo v řízení personálních procesů výhodou
  • zkušenost z oblasti implementace výhodou
  • analytický a pro klientský mind set
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup: IHNED (případně dle dohody)

Co nabízíme?

  • práci v dynamické prestižní společnosti
  • spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
  • nejnovější technologie v oboru
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • home office
  • možnost využití firemních vozů