MATERIÁLOVÝ MANIPULANT

Neaktivní nabídka

od 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chtěli byste práci ve výrobě, kde Vás nikdo nebude honit, bez norem a tlaku na výkon? Líbilo by se Vám chodit domů s čistou hlavou? Chcete pracovat pro společnost, kde se každý zná svým křestním jménem? Přestaňte jen chtít a pošlete nám svůj životopis! Česká firma s tradicí příjme do svého týmu posilu na pozici: MATERIÁLOVÝ MANIPULANT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vykládka surovin pro výrobu
  • Nakládka finálního produktu
  • Manipulační a pomocné práce ve výrobě

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Manuální zručnost, zodpovědný přístup
  • Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku (jsou výhodou, pokud nemáte, nevadí, získáte je)
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (ranní, odpolední)

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pohodový kolektiv :)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!