SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Pro rozvíjející se firmu v oblasti dodávek pro automotive, hledáme zkušenějšího člověka v oblasti logistiky, který se chce podílet na růstu a rozvoji společnosti a tvorbě nových procesů. Uvítáme zkušenost s německými či příbuznými klienty. Hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nastavování a implementaci procesů v oblasti interní logistiky
  • tvorba a nastavování procesů v systému SAP
  • denní komunikace s interními odděleními (sklad, nákup, zásobování, expedice, výroba)
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenost s implementací a nastavováním interních logistických procesů v automotive
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • znalost systému SAP

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnost s unikátním projektem v oblasti automotive
  • možnost osobního i kariérního rozvoje
  • týden dovolené navíc
  • nástup možný IHNED

  • místo výkonu práce: Havířov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.