RŮZNÉ POZICE DO KOVOVÝROBY

Neaktivní nabídka

27000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste z Olomouce a okolí? Jste vyučen v oboru strojírenství nebo máte zkušenost ze strojírenské výroby? Hledáte uplatnění na kvalifikovaných strojírenských pozicích jako brusič, svářeč, soustružník, frézař, zámečník a podobně? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano neváhejte, zavolejte mi nebo mi zašlete svůj profesní životopis a probereme spolu Vaše možnosti. Budu se těšit na Vaši reakce

Pracovní náplň

  • Práce s technickou dokumentací
  • Převážně 3 směny s volnými víkendy, na některých pracovištích provoz na 2 směny
  • Adekvátní práce dle Vašeho zařazení dle vhodné pozice

Co požadujeme?

  • SOU, ideálně v technickém oboru
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy
  • Výhodou zkušenost na pozici o kterou se zajímáte

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Rekreační pobyty ve vybraných lokalitách
  • Možnost kariérního růstu
  • Dobrá dostupnost z vlakové i autobusové stanice