FINANČNÍ SPECIALISTA PRO NOVÉ PROJEKTY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Baví vás práce s čísly a nechybí vám technické myšlení? Zvládáte komunikaci v angličtině levou zadní? Tak hledáme právě vás! Zašlete váš životopis! A můžete se stát naším kolegou/kolegyní na pozici FINANČNÍ SPECIALISTA PRO NOVÉ PROJEKTY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce na návrhu projektu po finanční stránce
  • naceňování produktu v rámci projektu
  • práce s technickou dokumentací pro získání informací
  • hledání cenových kompromisů
  • komunikace s nákupem a vývojem

Co požadujeme?

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání - technický směr výhodou
  • praxi v oboru
  • znalost výkresové dokumentace
  • středně pokročilou znalost angličtiny
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, náborový příspěvek
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • závodní stravování
  • profesní růst
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Místo pracoviště – Plzeň město