PRACOVNÍK PRO PLC PROGRAMOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste absolventem vysoké školy elektrotechnické, nebo již máte za sebou praxi jako programátor? Pak ještě dnes zašlete svůj životopis a můžete dělat co Vás baví. Společnost sídlící v Plzeňském kraji hledá kolegu na pozici PRACOVNÍK PRO PLC PROGRAMOVÁNÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba řídících programů pro stroje a zařízení (testerů, přípravků)
  • Navrhování obvodů a jejich náhrad
  • Optimalizace funkcí obvodů
  • Podpora výrobního procesu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnické
  • Praxi v programování a elektrotechnice
  • Komunikativní angličtinu, nebo němčinu
  • Znalost pneumatických pohonů je výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 – není podmínkou

Co nabízíme?

  • 7,5 hodinovou dobu
  • Prémie dvakrát za rok
  • Občerstvení na pracovišti a stravenkové karty
  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na připojištění

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Plzně