OBCHODNÍK - ZABEZPEČOVACÍ TECHNOLOGIE

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření, nebo se v daném oboru orientujete? Jste silný obchodník z bohatými zkušenosti v B2B? Chcete se zabývat prodejem zabezpečovacích technologií a mít na starosti Královéhradecký a Pardubický kraj? Máte obchodní myšlení a přicházíte s vlastními nápady? Zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků v oblasti B2B
  • Přípravy obchodních podmínek a návrhy technických řešení
  • Zajištění chodu pobočky
  • Cestování za zákazníky v rámci regionu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření – výhodou
  • Dobrou orientaci v oblasti elektrotechniky
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Silné obchodní a komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromému užití
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny dle výsledků pobočky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.