ZKUŠENÝ ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Získal jste během svého profesního života hojné zkušenosti v oblasti elektromechaniky a chcete je zúročit a získat tomu odpovídající finanční ohodnocení? Jste manuálně zručný, spolehlivý a samostatný kandidát? Zda jste si odpověděl ano a chcete získat pozici ve firmě s výborným zázemím, příjemnými benefity a v týmu profesionálů, tak nám reagujte a zašlete svůj životopis. Těšíme se na spolupráci. ZKUŠENÝ ELEKTROMECHANIK (30 - 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Udržování provozu výrobních linek
  • Správa a údržba zařízení po elektro stránce
  • Provádění preventivních prohlídek zařízení
  • Práce s obsluhou podpůrných systémů
  • Vyjednávání s externími dodavateli
  • Práce na PC, v systému SAP

Co požadujeme?

  • ÚSO/SO vzdělání v oboru elektromechanik
  • Způsobilost odborného vykonávání práce dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Znalosti v oblasti mechaniky a hydrauliky
  • Minimálně dvouleté zkušenosti s opravou strojů
  • Znalost práce na PC, SAP výhodou
  • Výborný zdravotní stav, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Nástup ihned do mezinárodní firmy
  • Možnost získat hojné zkušenosti v oboru
  • Příjemný stabilní kolektiv
  • Náborový příspěvek, dovolenou navíc
  • Stravenky, příspěvek na penzijní spoření, denně produkty zdarma
  • Po půl roce smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno