SKLADOVÝ MANIPULANT

Neaktivní nabídka

až 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti s prací ve skladu? Chcete získat stabilní zaměstnání s náborovým příspěvkem ve třísměnném provozu s volnými víkendy? Jste ve fyzické kondici a nebojíte se práce v chladu? Tak nám reagujte a staňte se naším spolupracovníkem v mezinárodní společnosti s perfektním týmem, možností získat nové zkušenosti, a hlavně zajímavé benefity. Těšíme se na Vás! SKLADOVÝ MANIPULANT (27 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce skladníka v moderním skladu
  • Inventarizace, evidování dodacích listů
  • Příjem, výdej, manipulace se zbožím
  • Chystání produktů dle objednávek
  • Kontrola expirace a množství produktů od dodavatelů
  • Práce v chladu v mrazírenském skladu

Co požadujeme?

  • ÚSO/SO vzdělání
  • Aktivního, pracovitého kandidáta s dobrým zdravotním stavem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Platný průkaz obsluhy na VZV
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Stabilní rozvrh směn do třísměnného provozu
  • Volné víkendy
  • Náborový příspěvek
  • Stravenky, dotovanou stravu v kantýně, příspěvek na penzijní spoření
  • Denně firemní produkty zdarma
  • Po půl roce smlouvu na neurčito

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno