ZÁMEČNÍK/ÚDRŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Jste zámečníkem s bohatými technickými zkušenostmi? Nevadí Vám dynamická práce, kde za směnu nachodíte až 8 km? Nevadí Vám ani to, že občasně nebudete nohama pevně na zemi a na svět se podíváte z 10 metrů? Pak hledám zřejmě Vás! Pošlete mi Vaše CV a já Vám ráda sdělím podrobnosti! ZÁMEČNÍK/ÚDRŽBÁŘ (26 000 – 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelná údržba výrobního zařízení
  • Odstraňování závad
  • Údržba kompresorů, tlakových nádob a klimatizací
  • Zapisování údajů do PC vč. vkládání fotografií

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání, anebo výuční list v oboru strojní zámečník
  • Minimálně 3roční praxi v údržbě, znalost mechaniky a hydrauliky, schopnost číst v technických výkresech
  • Znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Po zkušební době náborový příspěvek
  • Stravenky
  • Pečivo na pracovišti zdarma

  • Místo výkonu práce: okres Kladno