TECHNOLOG PEKÁRENSKÉ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Kladno

Známé české přísloví praví, že bez práce nejsou koláče. Nyní Vám nabízíme pozici, kde zmíněné přísloví platí doslovně! Jste vystudovaným technologem v oblasti potravinářství? Baví Vás realizovat projekty vývoje nových druhů pečiva? Chcete se podílet na implementaci novinek do výroben napříč všemi pobočkami? Do you like English language? Pak hledám možná právě Vás! Zašlete mi Vaše CV a zjistěte více informací! TECHNOLOG PEKÁRENSKÉ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Realizace projektů vývoje nového pečiva
  • Zavádění výroby novinek
  • Plánování technologických postupů
  • Kontrola technologických postupů, ale i senzorická kontrola pečiva vč. výstupní kontroly
  • Zaškolování obsluhy vč. jejich kontroly
  • Spolupráce s oddělením nákupu, procesním i projektovým oddělením

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti technologie potravin
  • Anglický jazyk umožňující denní plynulou komunikaci
  • Praxi z oblasti technologie potravin aspoň 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zájem o pekárenské produkty, chuť se rozvíjet

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené
  • Služební automobil, telefon a notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové vzdělávání

  • Místo výkonu práce: 25 km severozápadně od Prahy