PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste kreativní, dokážete najít možná zlepšení a posunout výrobu dopředu? Umíte nastavit optimální výrobní postupy pro novou výrobu a rozvíjet nové technologie? Láká Vás řešení nových projektů? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Technologický leader v oborou hledá nového kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ TECHNOLOG (40 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Rozjezd nových projektů a nastavování procesů
  • Zlepšování a optimalizace pracovních postupů
  • Zavádění nových strojů do výroby
  • Provádění kalkulací a hledání úspor
  • Komunikace s dodavateli technologií

Co požadujeme?

  • Středoškolské technické vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s automotive - výhodou
  • Technické myšlení a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Příspěvky na připojištění
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Závodní stravování a příspěvky
  • Přátelský neformální kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Jihlava