SOUSTRUŽNÍK

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujete rád ve výrobě? Jste alespoň vyučen ve strojírenském oboru a máte praxi se soustruhem? Pak mám pro Vás příležitost! Pošlete mi životopis a možná se právě Vy stanete novým parťákem pohodového výrobního kolektivu! Menší česká firma obsazuje pozici SOUSTRUŽNÍK na 1 směnu! (od 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s konvenčním soustruhem
  • Samostatné zpracování zakázek
  • Práce s technickou dokumentací
  • Broušení nožů, seřízení a obsluha stroje
  • Základní kontrola kvality, přeměřování

Co požadujeme?

  • Minimálně výuční list z technického oboru
  • Praxi v práci s konvenčním soustruhem
  • Zkušenosti ze zakázkové výroby
  • Schopnost číst v technické dokumentaci
  • Pečlivost, samostatnost, preciznost

Co nabízíme?

  • Práce v jednosměnném provozu (pouze ranní!)
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod/den)
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Zajištěné závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní české společnosti

  • Místo výkonu práce: okrajová část Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.