SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte praxi s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Máte zkušenost se systémem pro plánování výroby a pokročilou znalost MS Excel a ERP systému? Pak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná společnost v oblasti zakázkové výroby hledá posilu do svého týmu na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba a zpracovávání plánů a výhledů do výroby
  • tvorba harmonogramu a průběhu výroby
  • kontrola a potvrzení termínů do výroby
  • podíl na objednávkách materiálu
  • spolupráce s ostatními odděleními při tvorbě nabídek ohledně termínů dodávky

Co požadujeme?

  • praxe v oblasti plánování ve výrobní společnosti
  • znalost práce v plánovací SW proštředí
  • znalost MS Excel a ERP systému
  • preciznost a samostatnost
  • komunikativní schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující finanční hodnocení
  • Stabilní pracovní pozici v mezinárodní firmě
  • Měsíční hodnotící bonus
  • Závodní stravování v moderní jídelně přímo ve společnosti
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Fajn parta na pracovišti

    Lokalita pracoviště: Přerovsko