QUALITY ASSISTANT

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Patří komunikační schopnosti mezi vaše silné stránky? Chcete rozvíjet svůj potenciál v oblasti kvality? Tak reagujte na tento inzerát zasláním vašeho životopisu! Rozšiřujeme tým o QUALITY ASSISTANT.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace, jednání se zákazníky
  • tvorba nápravných opatření
  • vytváření pracovních návodek, aktualizace dokumentů
  • podpora při zlepšování kvality ve výrobě
  • vyřizování reklamací a analýz vadných produktů
  • tvorba dokumentací, vyhodnocování kvalitativních ukazatelů

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka ke komunikaci se zákazníky
  • MS Office – Excel, Word
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost nástrojů kvality výhodou

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • týden dovolené navíc
  • pracovní dobu – 7,5 hod. denně
  • možnost využití jazykových kurzů v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění a na stravování
  • další bohatou škálu benefitů