ASISTENT/ASISTENTKA ODDĚLENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte technické myšlení a vaše komunikační schopnosti jsou na vysoké úrovni? Komunikace v anglickém nebo německém jazyce pro vás není překážkou? Super, tak hledáme právě vás! Reagujte zasláním vašeho životopisu! Rozšiřujeme oddělení kvality o nového kolegu ASISTENT/ASISTENTKA ODDĚLENÍ KVALITY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • řešení stížností a analýz vadných produktů
  • tvorba nápravných opatření a pracovních návodek
  • podílení se na zlepšování kvality ve výrobě
  • tvorba dokumentací, vyhodnocování kvalitativních ukazatelů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientace v nástrojích kvality výhodou

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní fond – 37,5 hod. týdně
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění a na stravování
  • další finanční a nefinanční benefity

  • Místo pracoviště - 20 minut od Plzně