CRM OBCHODNÍK Praha

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste obchodník tělem i duší, který je silně zaměřen na výsledek? Máte víceleté zkušenosti s prodejem CRM/ERM systémů? Ovládáte bez problémů anglický jazyk? Tak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnosti poskytující služby v oblasti IT hledá posilu do svého týmu na pozici: CRM OBCHODNÍK Praha (od 70.000 Kč + var.)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej CRM/ERP systémů
  • akviziční činnosti (primárně výrobní společnosti) v ČR (případně SK)
  • prodej středních a větších řešení CRM/ERP s dobou prodejního cyklu 6 M a více
  • úzká spolupráce s konzultanty, projektovými manažery a supportem
  • navazování obchodních kontaktů a dlouhodobých vztahů
  • tvorba obchodních nabídek
  • služební cesty v rámci ČR
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • víceletá praxe s prodejem CRM systémů
  • zkušenost v oborech výrobních podniků, retailu, holdingových organizací vítány
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost služebního auto i k soukromým účelům
  • až týdne dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • termín nástupu: IHNED
  • sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz