TECHNIK ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

31000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Poohlížíte se po nové zaměstnání? Proč se nepřidat rovnou ke špičce ve svém oboru. Máte-li elektro vyhlášku a zkušenost s opravou výrobních strojů, stačí jen zaslat Váš životopis. Na oplátku nabízíme férové jednání, moderní a čistou výrobu a motivující mzdu s množstvím dalších benefitů.

Pracovní náplň

  • Zajištění a odstranění závad na výrobních zařízeních
  • Opravy a údržba strojů a zařízení z pohledu elektra, mechaniky a pneumatiky
  • Poskytnutí technické podpory
  • Spolupráce na vytváření předpisů pro plánování údržby, analýza poruchovosti
  • Spolupráce se servisy a objednávky náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti s údržbou výrobních zařízení
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Orientaci ve fungování pneumatických systémů
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat ve třísměnném režimu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Zastávka MHD přímo před společností
  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Práci v moderním a čisté pracovní prostředí
  • Možnost odborného rozvoje i jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Parkování u společnosti i dobrá dostupnost MHD
  • Místo práce Brno Slatina
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.