PROGRAMÁTOR PRO EMBEDDED SVĚT

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Chtěl byste pracovat pro špičku na tuzemském i mezinárodním trhu v oblasti strojírenství? Rád byste se podílel na vývoji nových prototypů? Máte potřebu se neustále odborně rozvíjet a profesně růst? Pošlete nám svůj životopis, protože tohle je Vaše šance! Česká firma s 25letou tradicí na trhu a s mezinárodním renomé příjme do svého týmu nového kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR PRO EMBEDDED SVĚT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování a vývoj elektronických obvodů v zabudovaných systémech
  • Navrhování a testování nových prototypů
  • Obohacování týmové práce svými kreativními nápady
  • Komunikování a spolupráce v týmu a napříč odděleními
  • Každý den být lepší než den předešlý :)

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika nebo informační technologie
  • Prokazatelnou praxi v oboru (postačí i v rámci vysokoškolského studia)
  • Orientaci v embedded systémech
  • Znalost programovacího jazyka C/C++
  • Přehled v problematice komunikačních protokolů

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Další odborné vzdělávání
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Laptop a mobilní telefon jsou samozřejmostí, k tomu ještě další příjemné benefity
  • Kolegy, kteří Vás podpoří i posunou

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!