OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme kolegy do našeho mladého a přátelského kolektivu v Brně. Pokud hledáš práci ve výrobě a nevadí Ti třísměnný režim, pošli svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů a výrobních zařízení
  • Jednoduché nastavení stroje
  • Zadání dat do počítače
  • Manipulace s materiálem
  • Práce ve třísměnném režimu (volné víkendy)

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru - výhodou
  • Praxi z výroby
  • Zkušenost s obsluhou strojů nebo výrobních zařízení - výhodou
  • Technické myšlení a orientaci v technických výkresech
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Pravidelné roční navyšování platu
  • Smlouvu na HPP a na dobu neurčitou
  • Bezproblémovou dopravu i parkování
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění i životní pojištění
  • Nástup možný ihned

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.