DISPONENT NÁKUPU

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste komunikativní osoba se schopností organizace a následné realizace? Je komunikace v anglickém jazyce Vaším denním chlebem? Nebojíte se nových výzev? Máte praxi na obdobné pozici? Zašlete nám Váš životopis! Automotive společnost hledá do svých řad nové kolegy na pozici DISPONENT NÁKUPU.

Pracovní náplň

  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Zajištění dodávek od tuzemských a zahraničních dodavatelů
  • Komunikace s komoditními nákupčími
  • Zajišťování potřebné administrativy spojené s obchodem
  • Řešení reklamací

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Praxi v automotive v oddělení logistiky nebo nákupu
  • Znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • Znalost práce se systémem SAP - výhodou
  • Pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.