DISPONENT NÁKUPU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste komunikativní osoba se schopností organizace a následné realizace? Je komunikace v anglickém jazyce vaším denním chlebem? A nebojíte se nových výzev? Zašlete nám váš životopis! Automotive společnost hledá do svých řad nové kolegy na pozici DISPONENT NÁKUPU

Pracovní náplň

  • denní komunikace v anglickém jazyce
  • zajištění dodávek od tuzemských a zahraničních dodavatelů
  • komunikace s oddělením nákupu
  • zajišťování potřebné administrativy spojené s obchodem
  • řešení reklamací

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • praxi v automotive v oddělení logistiky nebo nákupu
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • znalost práce se systémem SAP - výhodou
  • pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • závodní stravování a masáže na pracovišti
  • příspěvek na vzdělávání
  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • místo výkonu práce je v okrese Jičín