DISPONENT JUNIOR

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste pečlivý a baví Vás plánování? Máte organizační schopnosti? Nedělá Vám problém denní komunikace v anglickém jazyce? Máte týmového ducha? Chcete pracovat v úspěšné společnosti působící v automobilovém průmyslu? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegy na pozici DISPONENT JUNIOR.

Pracovní náplň

  • Zajišťování dodávek a jejich následná realizace
  • Udržování obchodních vztahů
  • Komunikace v anglickém jazyce
  • Příprava dokladů pro expedici zboží
  • Řešení reklamací

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání zakončeno maturitní zkouškou
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Vzdělávání
  • Masáže

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.