SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKA - PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ

Neaktivní nabídka

23000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte stabilní práci, kde si Vás budou vážit? Komunikace pro Vás není problém, naopak ji vnímáte jako Vaší silnou stránku? Chcete pracovat pro banku, která působí v mnoha zemích? Jste OZP a chcete si volit směny a velikost úvazku? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Pracovní náplň

  • Obsluha pasivní zákaznické linky
  • Odpovídání klientům na jednoduché dotazy
  • Předávání složitějších případů na příslušná oddělení
  • Možnost libovolně velkého pracovního úvazku

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost práce s počítačem
  • Komunikativnost
  • Bezdlužnost a čistý trestní rejstřík
  • Osoba s OZP

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení při plném úvazku 23.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Volitelnost směn i úvazku
  • Poukázky na nákupy v různých obchodních řetězcích
  • Lokalita práce Hradec Králové nebo Náchod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.