OBRÁBEČ – SVÁŘEČ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte rád/a práci ve výrobě? Ve Vašem životopise má své místo také aspoň pětiletá praxe se soustruhem či frézkou? Pak mám pro Vás příležitost! Pošlete mi Váš životopis a možná se právě Vy stanete novým článkem našeho týmu! OBRÁBEČ – SVÁŘEČ (28 000 – 32 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obrábění na soustruhu a frézce
  • Svařování
  • Práce se zámečnickými stroji jako je ohýbačka, skružovačka apod.
  • Práce na jednosměnný provoz (pouze ranní)

Co požadujeme?

  • Praxi v práci s konvenčním soustruhem a frézkou minimálně 5 let
  • Minimálně výuční list z technického oboru
  • Čistý trestní rejstřík
  • Schopnost číst v dokumentaci
  • Pečlivost

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: jižní okraj Prahy