INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a zkušenosti v projektovém managementu a v oblasti kvality? Ovládáte anglický jazyk a chcete pracovat v mezinárodním prostředí? Chcete pracovat na pozici INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY v Brně? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • implementace nástrojů řízení kvality
  • podpora projektového managementu
  • zodpovědnost za kvalitu projektů
  • realizace interních auditů
  • denní využití anglického jazyka
  • spolupráce v rámci korporace

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • praxe v oblasti kvality nutná
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • zkušenosti z projektového managementu
  • znalost APQP, FMEA, PPAP
  • znalost ISO 9001, ISO TS 16949

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • odměny a další benefity
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.