OBSLUHA CNC V BRNĚ

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Chcete pracovat v silné společnosti mezi odborníky s moderními technologiemi a třísměnný provoz Vám nevadí? Kontaktujte nás!

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC ohraňovacího lisu nebo děrovacího centra
  • Pokud nemáte zkušenosti přímo s těmito stroji - rádi Vás to naučíme!
  • Plnění stanovených norem
  • Kontrola kvality

Co požadujeme?

  • Schopnost číst technické výkresy
  • Zkušenost s obsluhou CNC strojů
  • Znalost práce na PC
  • Ochotu učit se novým věcem
  • SOU v oboru Strojírenství výhodou, případně vyučení v příbuzném oboru
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Kratší pracovní doba 7,5 h
  • Náborový příplatek 20.000 Kč
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Dotované závodní stravování
  • Benefitní sim karty se zvýhodněným tarifem pro Vás a Vaši rodinu
  • A mnoho dalšího

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.