MANAŽER LOGISTIKY

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z vedoucí pozice v logistice v automotive společnosti? Umíte výborně anglicky? Pak reagujete zasláním životopisu!

Pracovní náplň

  • Hodnocení podřízených a stanovování jejich pracovních cílů
  • Zajištění, že zákazník dostane správné kusy ve správném počtu a včas
  • Monitorování a kontrolování stavu dodávek s cílem stoprocentní efektivity
  • Kontrola výše zvláštních přepravních nákladů
  • Stanovení priority a řízení výrobního plánu
  • Monitorování a kontrola výše zákaznických restů

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici Manažer/ka logistiky v automotive
  • Znalost SAP
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vůdčí schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů

  • Lokalita: Žatec