ELEKTROMECHANIK - JUNIOR OKRES PARDUBICE

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Jste absolventem v elektro oboru? Máte vyhlášku 50 sb. § 5? Láká Vás mezinárodní a rychle se vyvíjející firma? Chcete mít volné víkendy? Chcete pracovat v týmu zkušených kolegů, kteří Vám rádi poradí a pomohou? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost sídlící v okresu Pardubice, hledá kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIK JUNIOR OKRES PARDUBICE.

Pracovní náplň

  • Práce pod vedením zkušených kolegů
  • Elektro práce na CNC strojích
  • Kabelové rozvody
  • Spolupráce při elektromechanických montážích

Co požadujeme?

  • ÚSO s maturitou nebo vyučen v oboru elektro
  • Ochotu učit se novým věcem
  • 50 sb. § 5
  • Orientaci v elektrotechnických schématech

Co nabízíme?

  • Příspěvek na sport a volný čas
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Každoroční navýšení základní mzdy
  • Možnost rychlého kariérního postupu

  • Místo výkonu je v okresu Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.