FINANČNÍ KONTROLOR - BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se realizovat v oblasti controlingu a baví vás práce s čísly? Ovládáte perfektně anglický jazyk? Chcete pracovat pro velkou mezinárodní společnost, která je zárukou stability? Pak je tato skvělá výzva určená vám! Zašlete nám váš životopis v českém i anglickém jazyce.

Pracovní náplň

  • zpracování pravidelných reportů
  • provádění a vyhodnocování analýz dat
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • práce s interním systémem firmy
  • denní komunikace v AJ

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici v nadnárodním prostředí
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • znalost účetních principů US GAAP
  • perfektní komunikační dovednosti
  • samostatnost, schopnost určení priorit, řešení problémů, multitasking

Co nabízíme?

  • atraktivní práci v silné nadnárodní společnosti
  • moderní a přátelské prostředí
  • 25 dní dovolené
  • zajímavý roční bonus
  • kafetérie 6000 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • bonusy při životních a pracovních jubileích

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.