Šiřitel digitalizace údržby.

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Digitalizace údržby ti není cizí nebo cítíš, že chceš ať tě to živí? Hledáme člověka do týmu, co nebojí se zákazníkovy ukázat výhody našeho systému. Aplikace CMMS a podobné ti nejsou cizí a rozšířená realita je tvou vizí. Pojď se s námi tedy spojit, zákazníkům údržbu stvořit. Systémem, co ve výrobě se vyzná, výměnu, servis, údržbu a další sám vše připomíná. Rádi se s tebou potkáme a životopis tvůj si projdeme.

Pracovní náplň

  • Systémová analýza procesů řízení údržby a potřeb zákazníků.
  • Specifikace a návrhy řešení digitalizace údržby.
  • Jednání a konzultace se zákazníky o navržených řešeních.
  • Jednání se zákazníky o obchodních a smluvních podmínkách.
  • Plánování a projektové řízení implementace řešení.
  • Implementace řešení.
  • Školení a konzultační podpora zákazníků.

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání (technické nebo manažerské obory).
  • Zkušenosti s nasazováním softwarových aplikací (CMMS, EAM, ERP apod.) ve výrobních společnostech.
  • Analytické myšlení a schopnost systémové analýzy a návrhu řešení.
  • Zkušenosti s TPM.
  • Zkušenosti s řízením projektů.
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti a příjemné profesionální vystupování.
  • Orientace na plnění potřeb zákazníků a efektivní způsob řešení úkolů.
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni.

Co nabízíme?

  • Práci s moderními IT technologiemi.
  • Inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou atmosféru.
  • Účast na mezinárodních projektech.
  • Odborné a jazykové vzdělávání.
  • Profesní a osobní růst.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po první roce zaměstnání.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.