PLÁNOVAČ VÝROBY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte praxi s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Máte zkušenost se systémem pro plánování výroby a pokročilou znalost MS Excel? Pak nám zašlete svůj životopis! Mezinárodní společnost v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování výrobního procesu
  • hlídání výrobních termínů a dostupnosti materiálu
  • optimalizace výrobního procesu
  • práce s informačním systémem pro řízení výroby
  • zodpovědnost za plány celého výrobního procesu

Co požadujeme?

  • praxe v oblasti plánování ve výrobní společnosti
  • perfektní znalost MS Excel
  • znalost Anglického jazyka výhodou
  • preciznost a samostatnost
  • komunikativní schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující finanční hodnocení
  • Stabilní pracovní pozici v mezinárodní firmě
  • Roční bonus dle profitability společnosti a individuálních cílů
  • Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Závodní stravování v moderní jídelně přímo ve společnosti
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Fajn parta na pracovišti

  • Lokalita pracoviště: Kojetínsko