ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jsi komunikativní účetní a hledáš práci ve stabilní firmě? Umíš pracovat samostatně a máš plynulou angličtinu? Tak nám zašli svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vedení účetnictví
  • Fakturace, evidence dokladů
  • Evidence a předkontace všech přijatých faktur
  • Kontrola zaúčtování + úhrad faktur
  • Kooperace s dalšími pracovníky v rámci oddělení
  • Komunikace přes telefon, emaily

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na pozici účetní ve výrobní společnosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - NUTNÉ
  • Ochotu a schopnost se učit nové věci

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Bonusy

  • Lokalitu: Klášterec