OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ LINKY

Neaktivní nabídka

až 32000 Kč

Úspěšná mezinárodní společnsot rozšiřuje svůj tým a přijme kolegu na pozici operátor nebo seřizovač výroby. Máte-li zkušenost s obsluhou stroje/linky ve výrobě a chuť se učit, pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte a vše probereme.

Pracovní náplň

  • Manuální práce se strojem
  • Obsluha a jednoduché nastavení stroje dle výkresu
  • Kontrola vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • Zkušensot s obsluhou nebo nastavením/seřízením výrobních strojů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze (střídání po týdnu, víkendy volné)
  • Chuť něco se naučit

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Zaměstnání do kmene na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na rekreaci a volný čas
  • Místo: Pohořelice (svoz z okolí, Znojma a Brna zajištěn)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.