TECHNOLOG - LIBERECKO

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Hledáte novou práci pro automobilový průmysl a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Už nehledejte, ta pravá příležitost je tady! Jeden z největších dodavatelů pro automobilový průmysl hledá novou posilu týmu na pozici: TECHNOLOG - LIBERECKO

Pracovní náplň

  • odpovědnost za procesy výroby
  • implementace nových řešení
  • tvorba specifikace testovacích zařízení
  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s problematikou vývoje (výhodou)
  • znalost 3D modelování (výhodou)
  • komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • finanční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • závodní stravování a kantýna
  • rehabilitační středisko společnosti

  • místo výkonu práce: okres Liberec