ENGINEER PRO DIGITÁLNÍ DESIGN

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vyvíjejte pro nadnárodní společnost, jejíž produkty mají dopad široké spektrum průmyslů - od automotive až po zdravotnictví.

Pracovní náplň

  • Návrh digitálních částí integrovaných obvodů
  • Simulace a ověřování návrhů obvodů
  • Komunikace se zákazníky
  • Reagování na přání klienta a tvorba návrhů změn

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - obor elektro nebo informační technologie
  • Předchozí zkušenost s návrhem digitálních obvodů
  • Znalost jazyků HDL
  • Zkušenosti s digitální verifikací (výhodou znalost C++)
  • Zkušenost s FPGA výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days a také Bridge days
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Možnost vycestovat na služební cesty
  • Mobilní telefon, PC k soukromému využití
  • Nové kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.