SERVISNÍ INŽENÝR CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s opravami a údržbou strojních zařízení? Vyznáte se v jejich diagnostice a rád své zkušenosti předáte kolegům? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes! Úspěšná nadnárodní společnost specializující se na opravu a údržbu CNC strojů, hledá do svého servisního týmu nové kolegy na pozici: SERVISNÍ INŽENÝR CNC STROJŮ (35-45.000.- Kč)

Pracovní náplň

  • diagnostika řídících systémů
  • opravy a údržba CNC strojů
  • podílení se na modernizaci strojů
  • spolupráce se servisním týmem
  • zaškolování servisních techniků

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství nebo elektro
  • zkušenosti s diagnostikou, opravami a testování CNC strojů
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost diagnostiky Heidenhain, Sinumerik, Fanuc
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • zájem o IT technologie výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práce na jednu směnu
  • přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • smlouva na dobu neurčitou
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy, profesní růst

  • místo výkonu práce: Brno