VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste komunikativní člověk s manažerskými schopnostmi? Máte víceletou zkušenost v oblasti logistiky ve výrobní společnosti? Běžně řídíte interní nebo externí logistické procesy? Tak jste to právě Vy! Výrobní společnost pohybující se v oblasti automobilového průmyslu hledá posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ (55-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení logistiky ve výrobní společnosti
  • zodpovědnost za včasné plnění termínů
  • nábor nových zaměstnanců, plánování směn
  • optimalizace materiálového toku
  • správa veškeré dokumentace a skladového hospodářství
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenost s vedením lidí, logistickým procesem
  • znalost IS SAP nebo jiného výrobního systému
  • analytické myšlení, systematičnost, přesnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okres Kolín, Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz