SPECIALISTA BOZP A PO - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Jste absolventem vysoké či střední školy s technickým zaměření? Máte praxi na pozici technika či specialisty BOZP a PO? Anglicky mluvíte na pokročilé úrovni a chcete jazyk nadále rozvíjet? Pak jste náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost vám nabízí volnou pozici: SPECIALISTA BOZP A PO - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • identifikace a hodnocení rizik
  • provádění analýz pracovní úrazovosti
  • tvorba systémů řízení BOZP a PO
  • školení zaměstnanců
  • spolupráce v oblasti pracovně lékařské péče

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost anglického jazyka
  • zkušenosti na podobné pozici podmínkou
  • praxi v automotive společnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné bonusy
  • kafeterii a příspěvky na stravování
  • výpomoc při relokaci
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • výhodný mobilní tarif

  • místo výkonu práce je okres Liberec